Şirketimiz 1994 yılında diş hekimliği sarf ve demirbaş malzemelerinin ithalatı ve perakende olarak satışını yapmak üzere kurulmuş olup,  2002 yılında ünvan ve statü değişikliğine gidilerek yeni ünvan ve yeni ortaklarıyla bu kez ürün satış gamına Diş Laboratuvar sarf ve demirbaş malzemelerini de eklemiştir.

                  Bu doğrultuda;  konusunda, sektörde söz sahibi olmuş firmaların ve  malzemelerin,  toptan ve perakende olarak satışını, yine yurtdışındaki firmalardan kalitesini kanıtlamış ürünlerin  ithalatını yapmaya başlamıştır.

                     Şirketimiz tüketiciye kalitesi onaylanmış ürünleri kendi tescilli markası ve üreticilerin onayı ile gd SİLVERPLAQUE, gd SİLVERPIN, gd SILVERPOT, gd SİLVERBLAST, gd SİLVERCC, gd SİLVERCONTACT, gd SİLVERNİ, gd SİLVERS markaları adı altında arz etmeyi planlamaktadır.

                  Şirketimiz halen ROTAKSDENT A.Ş. İSTANBUL ile TURKUAZ DENTAL (NORİTAKE) İZMİR firmalarının EGE BÖLGE BAYİİLİĞİNİ yapmaktadır.Dürüst, ilkeli, müşteri memnuniyetini ön planda tutan satış politikasıyla sektörde 23 yılımızı geride bırakmış bulunmaktayız.

               Siz müşterilerimizin desteği ve güveni ile İZMİR’de tercih edilen olmaya,,,  ”’GÖZDE””niz olmaya sizlere layık olmaya çalışıyoruz…..

                  Saygılarımızla….